valikaimlad.ee küpsiste poliitika

Jõustumiskuupäev: 11.04.2024

Viimati uuendatud: 11.04.2024

 

Mis on küpsised?

See küpsiste poliitika selgitab, mis on küpsised ja kuidas me neid kasutame, milliseid küpsiseid me kasutame, st millist teavet me küpsiste abil kogume ja kuidas seda teavet kasutatakse, ning kuidas hallata küpsiste seadistusi.
Küpsised on väikesed tekstifailid, mida kasutatakse väikese teabe salvestamiseks. Need salvestatakse teie seadmesse, kui koduleht on teie brauserisse laaditud. Need küpsised aitavad meil muuta kodulehe korralikult toimivaks, turvalisemaks, pakkuda paremat kasutajakogemust ja mõista, kuidas koduleht toimib, ning analüüsida, mis toimib ja kus on vaja parandusi.

Kuidas me kasutame küpsiseid?

Nagu enamik võrguteenuseid, kasutab ka meie koduleht mitmel eesmärgil esimese ja kolmanda osapoole küpsiseid. Esimese osapoole küpsised on enamasti vajalikud selleks, et koduleht saaks õigesti toimida, ja need ei kogu teie isikuandmeid. Meie kodulehel kasutatavad kolmanda osapoole küpsised on peamiselt selleks, et mõista, kuidas koduleht toimib, kuidas te meie kodulehega suhtlete, hoida meie teenuseid turvaliselt, pakkuda teile asjakohaseid reklaame ning kokkuvõttes pakkuda teile paremat ja paremat kasutajakogemust ja aidata kiirendada teie edasist suhtlemist meie kodulehega.

Kasutatavad küpsiste liigid

Küpsisete seaded

 

Küpsiste eelistuste haldamine Küpsiste seaded Saate oma küpsiste eelistusi igal ajal muuta, klõpsates ülaltoodud nupule. See võimaldab teil küpsiste nõusoleku bänneri uuesti vaadata ja oma eelistusi muuta või oma nõusoleku kohe tagasi võtta.
Lisaks sellele pakuvad erinevad brauserid erinevaid meetodeid kodulehtede poolt kasutatavate küpsiste blokeerimiseks ja kustutamiseks. Saate muuta oma brauseri seadeid küpsiste blokeerimiseks/kustutamiseks. Allpool on loetletud lingid tugidokumentidele, kuidas hallata ja kustutada küpsiste kasutamist peamistes veebilehitsejates.

Kui kasutate mõnda muud veebibrauserit, lugege palun oma brauseri ametlikku küpsiste kohast dokumentatsiooni.

Ostukorv